Про нас

Про нас

Компания "COFFEE-IN"
Синонім смаку та якості!

 

     

    Кава - це ароматна, чарівна, солодка, неперевершена, що пробуджує всі найпотаємніші бажання напій! Спробуючи всього філіжанку кави, Ви вже ніколи не забудете її тонкий аромат і вишуканий смак!

    Ми хотіли б привітати всіх справжніх поціновувачів цього незабутнього напою та подякувати за те, що Ви обрали нашу компанію для роботи у сфері HoReCa!

    Компанія «Coffee-in» завжди намагається піклуватися про своїх покупців, наші фахівці максимально спрощують роботу з купівлі кави, кавомашини. Все це робиться для того, щоб вам було простіше та комфортніше зробити свій вибір. Кожна сторінка нашого сайту розповість Вам про неповторний вишуканий смак кави, і про його найширший асортимент у нас. У нас ви зможете легко, швидко ознайомитись зі зручним каталогом та дізнатися всі необхідні умови для покупки якісної кави таких марок як Meseta, Lavazza, Covim, Totti, Poli, Ambassador, Corona, Veronesi.

    Величезний вибір кавового обладнання не залишить байдужими! У нас Ви можете купити не тільки нове кавове обладнання провідних торгових компаній Necta, Saeco, Azkoyen, а й вживані. На сторінках нашого сайту Ви зможете знайти елегантні, презентабельні кавомашини для офісу та будинку, які впишуться у Ваш інтер'єр та радуватимуть Вас ароматною кавою щодня. Також на сайті представлений великий вибір кофемашин з механічними та електронними лічильниками, що дуже зручно для торгових точок та кафе. Ви завжди зможете контролювати витрати кави.

    У нас Ви зможете знайти всі необхідні розчинні інгредієнти для вендингових автоматів: гарячий шоколад, ванільний капучино, сухі вершки, чай та інші порошки Ristora, а також супутні товари: стаканчики та розмішувачі.

    Сервісний Центр компанії "Coffee-in" завжди радий допомогти Вам у вирішенні проблем із кавовим обладнанням. Індивідуальний підхід до кожної поломки, головний принцип роботи наших фахівців. Саме тому ми гарантуємо стовідсотковий результат роботи кавового обладнання.