Coffeein clean Detergent (таблетки 2,5g) для видалення кавових масел (360таб)

Coffeein clean Detergent (таблетки 2,5g) для видалення кавових масел (360таб)

Артикул: 00009

Availability: Є в наявності.

Ready for sale 996 units of goods.

1 150,00 грн

Професійний засіб для видалення кавових олій. Ретельно видаляє кавовий наліт із заварювальних груп, клапанів, контуру, а також використовується для чищення холдерів, дисперсійних екранів, зливних піддонів. Ідеальний варіант для очищення всіх частин еспресо машини.


Маса нетто 900г.Детальніше

Деталі

DETERGENT (таблетки 2,5g)- Професійний засіб для видалення кавових масел. Ретельно видаляє кавовий наліт із заварювальних груп, клапанів, контуру, а також використовується для чищення холдерів, дисперсійних екранів, зливних піддонів.

Інструкція із застосування:

Помістіть таблетку для видалення кавових масел у порожнє відділення для меленої кави або спеціальне відділення для миючих таблеток. Натисніть кнопку приготування кави об'ємом 100 ml або увімкніть функцію очищення від кавових олій. Коли половина очікуваного об'ємом напою приготуватись, вимкніть кавоварку та залиште на 15 хвилин для повного розчинення таблетки. Увімкніть кавоварку і продовжуйте процес приготування напою з меленої кави. Після завершення процесу ретельно промийте групу заварювання проточною водою. Повторіть процес приготування напою з меленої кави двічі без використання миючого засобу та меленої кави. Підходить для очищення всіх типів кавового обладнання, холдерів тощо.

Використовується для чищення:

• холдерів,

• Дисперсійні екрани,

• немов піддонів,

• клапанів.

Умови зберігання: Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці, подалі від сонячних променів та джерел випромінювання тепла.Гарантований термін 24 місяців від 5 до 25°C.

Увага! Берегти від дітей. При попаданні в очі або на шкіру ретельно промити водою і звернутися до лікаря.