Coffeein clean Detergent (таблетки 2,5g) для видалення кавових масел блістер (8таб)

Coffeein clean Detergent (таблетки 2,5g) для видалення кавових масел блістер (8таб)

Артикул: 00059

Availability: Є в наявності.

Ready for sale 498 units of goods.

145,00 грн

Професійний засіб для видалення кавових олій. Дбайливо очищає кавовий наліт із заварювальних груп, клапанів, контуру. Підходить для обладнання Frank, Necta, Saeco, Delonghi, Siemens, AEG, Bosch, Melitta, Jura та інші.


Маса нетто 20г.Детальніше

Деталі

Інструкція із застосування:

Помістіть таблетку для видалення кавових масел у порожнє відділення для меленої кави або спеціальне відділення для миючих таблеток. Натисніть кнопку приготування кави об'ємом 100 ml або увімкніть функцію очищення від кавових масел. Коли половина очікуваного об'ємом напою приготуватись, вимкніть кавоварку та залиште на 15 хвилин для повного розчинення таблетки. Увімкніть кавоварку і продовжуйте процес приготування напою з меленої кави. Після завершення процесу ретельно промийте групу заварювання проточною водою. Повторіть процес приготування напою з меленої кави двічі без використання миючого засобу та меленої кави. Підходить для очищення всіх типів кавового обладнання, холдерів тощо.

Умови зберігання: Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, подалі від сонячних променів та джерел випромінювання тепла.

Гарантований термін 24 місяців від 5 до 25°C.

Увага! Берегти від дітей. При попаданні в очі або на шкіру ретельно промити водою і звернутися до лікаря.